Strona Główna


Strona główna > Przed wyborami Sobota, 22 lutego

Archiwum wydań specjalnych

Wydanie specjalne numer: 9
Data: 20.09
Komitet Wyborczy: Ruch Patriotyczny
Gość: Antoni Macierewicz
Eksperci: Gabriel Janowski, prof. Rafał Broda

Pytanie do ministra Macierewicza: W 1992 roku pan Tusk i Rokita uczestniczyli w obalaniu rządu premiera Olszewskiego. Zablokowali tym samym lustrację. Dzisiaj ci panowie są orędownikami lustracji. Jak Pan tłumaczy zmianę ich postawy?
Symat

Czy uważają Państwo, ze prawdziwemu Polakowi do pełnego zaspokojenia potrzeb wystarczy prawica?
Beau d'Eau

Panie Macierewicz, Pan jest już w Sejmie od parunastu lat. Co ważnego Pan zrobił?? Jeżeli w ogóle coś.
Przemas_87

Panie Janowski! Dlaczego pańskie zdziałania doprowadziły do zamknięcia cukrowni Żnińskiej?! Na Pałukach jest pan już stracony! Za cukrownie, która miała ponad 100lat i była budowana jeszcze przez Niemców!
Qcek

Pytanie do posła A.Macierewicza: Panie pośle jak to było z tymi okładkami od teczek? Będzie powtórka? Czy pan straszył okładkami czy zawartością?
Rockin

Czy poseł Janowski ma zamiar nadal kompromitować Polski parlament swymi ekscentrycznymi zachowaniami (podskoki, pocałunki, głodówki, przypinanie się kajdankami do kaloryferów itd.)?
Pwd

Dlaczego średnia wieku w KW Ruch Patriotyczny to ok. 60 lat?
Deke

W tegorocznych wyborach parlamentarnych startuje 5 komitetów odwołujących się do dziedzictwa narodowej demokracji. Jak zamierzacie przekonać wyborców, że to wy jesteście prawdziwą partią chrześcijańsko-narodową?
Dejzi

Nie od dziś wiadomo, że wasza partia związana jest z Radiem Maryja. Dlaczego ojciec Rydzyk nie wsparł Ruchu Patriotycznego, wybierając PiS?
Dejzi

Pytanie do G. Janowskiego: Był Pan wieloletnim przywódcą NSZZ "Solidarność" Rolników Indywidualnych. Czy nie jest Pan zawiedziony, że cały związek poparł w wyborach prezydenckich Lecha Kaczyńskiego?
Dejzi

Pytanie do A. Macierewicza: Czy Pańska sławna lista powiększyła swoją objętość od roku 1992?
Dejzi

Czemu Ruch Patriotyczny nie idzie do wyborów z LPR?
K.Piekar.

Niż demograficzny z każdym rokiem powiększa się, a co piąta para w Polsce ma problemy z poczęciem dziecka. Znamy już pogląd niektórych partii biorących udział w wyborach na ten temat - PO, PIS i LPR - żadnej pomocy w tym zakresie, żadnych zapłodnień In vitro z NFZ. Pytanie nasze jest proste: która partia zajmie się naszym problemem? Być może uzyska przez to głosy co piątej pary z tym problemem oraz ich rodzin i przyjaciół. Może warto o tym pomyśleć.
Rafał i Sylwia

Proszę o wymienienie listy partii, do których Pan należał do chwili obecnej.
Szczepek

Dlaczego zachowujecie się bezczelnie wobec młodzieży i dlaczego kłamiecie w żywe oczy że będzie lepiej w Polsce jak was wybierzemy
Off

Pytania do liderów Ruchu Patriotycznego: W nawiązaniu do wyników sondaży: z czego będą żyć po opuszczeniu parlamentu? Ile płacą podatku dochodowego obecnie i czy są gotowi publicznie zadeklarować dobrowolne dopłacanie podatku od własnych dochodów do obecnej stawki po ewentualnym wprowadzeniu podatku 3X15%?
Adam S.

TVPTVP Kraków © 2001-2017 TVP Kraków. Wszelkie prawa zastrzeżone Błąd na stronie?