Strona Główna


Strona główna > Przed wyborami Sobota, 22 lutego

Archiwum wydań specjalnych

Wydanie specjalne numer: 8
Data: 19.09
Komitet Wyborczy: Prawo i Sprawiedliwość
Gość: Ludwik Dorn
Eksperci: Maks Kraczkowski, Filip Libicki

Dlaczego PiS chce stworzyć IV Rzeczpospolitą, jeśli istnieje trzecia? Czy myślicie, że zmiana literki przed Rzeczpospolitą przyniesie efekty?
Sławomar

Podczas spotkania Ligi Polskich Rodzin z młodzieżówkami partyjnymi przed kilkoma dniami działaczka Ligi stwierdziła, że jej partii najbliżej jest do PiS. Co wy na to?
Dejzi

PO jest za likwidacją wszystkich ulg podatkowych, a PIS?
K.Piekar.

Dlaczego podajecie ludziom, że jesteście Partią prawicową, jeżeli wasz program jest socjalistyczno - lewicowy, czy obiecując hasła lewicowe: biednym damy a bogatym zabierzemy, chcecie przejąć elektorat lewicy pod przykrywką prawicy?
Student politologii

Czy PiS zlikwiduje całkowicie i definitywnie z polskiego prawa użytkowanie wieczyste? Czy dokonacie Państwo zmiany artykułu 21 Konstytucji RP, który dopuszcza odbieranie ludziom ich własności?
Nkk

Daj Boże twórcze zwycięstwo PiS-u
Augustyn

PiS poparł NSZZ "Solidarność" jak zdołacie się przeciwstawić liberalnemu programowi PO w kwestii zmian na gorsze prawa pracy. Jakimi metodami zmniejszycie bezrobocie, jakimi instrumentami?
Halicz

Dlaczego PiS prowadzi kampanię ataku w stosunku do swojego przyszłego koalicjanta, czyli Platformy Obywatelskiej? Jeszcze niedawno było wszystko w porządku. Kiedy Donald Tusk i PO zaczęła zajmować czołowe miejsca szukało się na nich haka. A to skąd mają pieniądze na kampanię? A to czepianie się Miodowicza itp.??? Za mocno przejawia się Wasza zazdrość i pycha na przyszłą władzę. Zmieniliście strasznie taktykę działania ze spokojnej na agresywną i kampanię ataku!!!! Szkoda...
Mateusz K.

Czy Prawo i Sprawiedliwość podejmie zdecydowane działania, mające na celu likwidację starego portfela rent i emerytur, czy też będzie czekało tak jak SLD, aż prawie wszyscy renciści i emeryci wymrą?
Grzegorz B.

Czy homoseksualizm jest chorobą, którą można się zarazić od drugiego człowieka?
Deke

TVPTVP Kraków © 2001-2017 TVP Kraków. Wszelkie prawa zastrzeżone Błąd na stronie?