Strona Główna


Strona główna > Przed wyborami Sobota, 22 lutego

Archiwum wydań specjalnych

Wydanie specjalne numer: 7
Data: 18.09
Komitet Wyborczy: Platforma Obywatelska
Gość: Grzegorz Schetyna
Eksperci: Tomasz Szczypiński, Jarosław Gowin

Jestem na studiach dziennych i mam stypendium naukowe. Czy proponowane przez PO stypendium naukowe będzie wyższe o czesne? Bo jak nie to będę musiał zrezygnować ze studiów.
K.piekar

Donald Tusk zostanie prezydentem. Ale czy wszyscy prezydenci Polski muszą być tacy mdli, nijacy, bez "cochones"???
Deke

Czy ktoś policzył, że 12mln to przy 200 posłach ok. 60 tys na posła wydanego w czasie kampanii?
Irek

Na jakiej podstawie PO wyliczyło, że najkorzystniejszy dla Polski będzie podatek liniowy w wysokość 15% a nie np. 10% jak proponuje Platforma Janusza Korwin- Mikkego?
Arek G.

Czy PO zamierza wprowadzić podatek katastralny i w jakiej wysokości?
Radny Mariusz Słowik z Piaseczna

Co jest ważniejsze - życie ludzi czy ochrona interesów światowych korporacji? Dlaczego Polska nie zacznie produkować tańszych wersji najdroższych lekarstw?
Deke

Jakie jest aktualne stanowisko platformy obywatelskiej w kwestii rozwoju sektora energetyki jądrowej w Polsce i czy będzie popierać działania zmierzające do budowy elektrowni atomowej?
Dawid

Jak platforma chce zrobić koalicję z PiS'em, skoro macie odmienne zdanie?
Komunista_80

Czy to przypadek, iż duża część Państwa programu jest bardzo podobna do tego, co od ponad 15 lat głosi Unia Polityki Realnej?
Tharkang

Dlaczego mówicie o sobie, że jesteście liberałami, jeśli tak naprawdę jedyna partia, która z liberalizmem ma coś wspólnego to Platforma Janusza Korwin-Mikke?
Deke

Jak PO chce zdobyć pieniądze na realizacje swoich założeń tak, aby ta dziura budżetowa nie zwiększyła się o następne kilka milionów?
Tomiba

Ile jeszcze Pan Rokita zaliczy partii politycznych, aby zaliczyć rekord Guinnesa?
Michałowski

Jednym z postulatów Państwa programu jest "Wprowadzenie ulg w podatku od przedsiębiorstw (CIT) dla inwestycji na rzecz kapitału ludzkiego;". Jak to się ma do mówienia o podatku liniowym bez ulg?
Tharkang

Od 1989 wszystkie rządy (także Wasze, czyli AWS-UW) zadłużyły Polskę na znacznie większą sumę niż towarzysz Gierek. Kiedy zabierzecie się za zmniejszanie obciążeń budżetowych i zadłużenia a nie tylko zmniejszanie podatków najbogatszym???
Deke

TVPTVP Kraków © 2001-2017 TVP Kraków. Wszelkie prawa zastrzeżone Błąd na stronie?