Strona Główna


Strona główna > Przed wyborami Sobota, 22 lutego

Archiwum wydań specjalnych

Wydanie specjalne numer: 5
Data: 16.09
Komitet Wyborczy: Polskie Stronnictwo Ludowe
Gość: Janusz Piechociński
Eksperci: Dariusz Klimczak, Wiesław Woda

Dziękuję za program. Jestem pod wrażeniem. Przede wszystkim dzięki programowi dowiedziałem się że choroba, która dotknęła LPR, nie kończy się na przywódcach tej partii. Widząc młody narybek LPR-u dochodzę do wniosku, iż w Polsce najlepszą drogą do kariery jest chamstwo i cynizm. Dlatego dzięki Państwu udało mi się rozróżnić ludzi normalnych i tych normalnych inaczej.
Wojciech K.

Kiedy PSL przestanie zwalczać wolność gospodarczą i mówić banały o sprawiedliwości społecznej, przecież idee te dawno zbankrutowały?
G.Kita

Dlaczego PSL przegrywa o elektorat wiejski z Samoobroną
K.piekar.

Jak PSL ocenia ministra rolnictwa - Pana Olejniczaka?
K.piekar.

Skoro niemal wszyscy zapytani przypadkowi ludzie nie mieli pojęcia o aktualnym programie PSL - jak w trzech zdaniach PSL określiłby swój wyborczy program, zaczynając od kwestii najważniejszej?
Mediaserwis

PSL jest w moim mniemaniu przeźroczystą i mało pomysłową partią, która tak naprawdę nie ma żadnego sensownego programu politycznego i jest w stanie wejść w koalicję z każdym, żeby mieć choćby minimalny wpływ na rządy. Czy ma Pan jakieś argumenty podważające moją tezę???
Wojtyslaw

Dlaczego PSL ma jedną z najmniej wyraźnych i niemal niewidocznych (słabych) kampanii wyborczych? Niektóre hasła wymawiane przez Waldemara Pawlaka są bez przekonania i od niechcenia.
Mediaserwis

TVPTVP Kraków © 2001-2017 TVP Kraków. Wszelkie prawa zastrzeżone Błąd na stronie?