Strona Główna


Strona główna > Przed wyborami Sobota, 22 lutego

Archiwum wydań specjalnych

Wydanie specjalne numer: 11
Data: 22.09
Komitet Wyborczy: Polska Partia Pracy
Gość: Daniel Podrzycki
Eksperci: Mariusz Olszewski, Katarzyna Śniadecka

Polska Partia Ekologiczna - Zieloni, jeden z waszych koalicjantów, startowała już w wyborach do Sejmu w roku 1991, uzyskując 0,82%. Tak jak większość z was, uznawała się wtedy za prawicę ekologiczną. Co skłoniło członków PPE-Zielonych do podjęcia współpracy z partiami lewicy pozaparlamentarnej?
Czerwony_86

W dalszym ciągu nie znam pana wykształcenia. Dlaczego Pan unika odpowiedzi? To chyba nie podnosi Pana zaufania, prawda?
Zuzul

Pan Mariusz Olszewski działał w kole poselskim Racji Stanu, zbliżonej do kół Radia Maryja. Co sprawiło, że zaczął Pan współpracować z "Aberracją" od postępu?
Struna

Proponuję niech Pan da płacę 5000zł minimalną i zatrudni 10 ludzi. Życzę Panu powodzenia jutro!!! To, co Pan mówi, to debilizm.
Zania46

Pomijając absurdalność pomysłów PPP, prosze zwrócić uwagę na pewien fakt: płaca minimalna gwarantowana w wysokosci 68% płacy średniej spowoduje zdecydowany wzrost tej średniej płacy (prosze sobie policzyc ile), co dalej zwiększy płace minimalną, co znów powiększy płace średnią... ale tylko do pewnego, bardzo bliskiego i jeszcze bardziej tragicznego końca. Powodzenia.
Olleo

Dlaczego współdziałacie z obsesyjnie antykościelną Antyklerykalną Partią Postępu RACJA?
Ogórek

Im bliżej dnia wyborów tym więcej informacji o PPP jest na portalu lewica.pl! Wcześniej tego nie było! Dlaczego o was słychać tylko przed wyborami? Czy w między czasie zawieszacie swoje istnienie?
Ganesia

Czy partia oferująca w swoim programie tak wiele przywilejów bezrobotnym, nie powinna nazywać się Polską Partią Bezrobotnych?
Mw.

Dlaczego ma Pan tylko podstawowe wykształcenie?
Arek

Dlaczego ktoś, kto działał kiedyś w Solidarności, dziś jest wspierany przez pismo "Fakty i mity", miejsce pracy mordercy ks Jerzego - kapelana Solidarności?
Krzysztof

Jeżeli chcecie podwyższyć płace, dać każdemu zasiłek, to trzeba mieć na to pieniądze. Skąd je wziąść? Czy budżet to wytrzyma?
Piotrek

Co Panowie sądzą na temat zniesienia lub obniżenia akcyzy na paliwo, bo jak wiadomo napędzi to naszą gospodarkę, sprawi że ceny towarów spadną, zwiększy się konsumpcja oraz wpływy do budżetu. Nie podlega wątpliwości, że koszty transportu wpływają na wysokość cen towarów.
Axl

Ile procent waszych kandydatów stanowią ludzie poniżej 30 roku życia?
Ganesia

TVPTVP Kraków © 2001-2017 TVP Kraków. Wszelkie prawa zastrzeżone Błąd na stronie?