Strona Główna


Strona główna > Archiwum Wtorek, 24 listopada

wydanie: 478 data: 6.1.2014
gość: ks. Dariusz Oko
funkcja w dniu emisji: ksišdz katolicki, filozof, wykładowca

Odtwarzanie nie działa? Spróbuj tutaj »

Jestem mamą, dwóch synów, którzy są w wieku szkolnym i doświadczam, na co dzień wpływu genderyzmu   - zaczyna się nam rodzicom wmawiać, co dla naszych dzieci jest dobre. Faktycznie wprowadza się programy w przedszkolach i szkołach -  między innymi nauka masturbacji, która ma uwolnić 5-latki od napięć! Dopiero jak pokazaliśmy rodzicom te podręczniki to przeszli oni szok. To, co mówi Ksiądz Oko jest prawdą. My rodzice z pomorskiego tego doświadczamy.
Matka

Gender próbowało wprowadzić swój program do przedszkoli i szkół "tylnymi drzwiami". Przy czym jeśli rodzice byli temu przeciwni - dzieci były wypisywane z przedszkola. Gdzie tu są prawa człowieka?
Joanna Kuś

Nikt nie jest doskonały… w kościele katolickim  jest dekalog i przykazanie miłości a za tym idą konsekwencje wyborów wg tych prawd. Jeśli rodzice decydują się na chrzest dziecka - wcześniej na ślub w Kościele, powinni być konsekwentni. Nikt w Polsce nikogo nie zmusza do bycia w Kościele, ale nie możemy pozwolić, aby zmienić prawo natury, że mężczyzna jest mężczyzną a kobieta kobietą.  Dzięki za ten program
Alicja

Proponuję żeby młodzież udzielająca się w tym programie przeczytała artykuł "Gender- nowa, niebezpieczna ideologia" - wywiad z Dale O'Leary- amerykańską specjalistką od ideologii gender. Warto zauważyć, że na zachodzie ideologia ta pojawiła się wcześniej - jakie przyniosła skutki?
Wanda D.

Data wydania

Wybierz rok, a następnie dzień i miesiąc aby obejrzeć informacje na temat danego wydania

2018 17 16 15 14 13 12
11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1

miesiąc:
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12

dzień:
6.1 12.1
19.1 26.1

TVPTVP Kraków © 2001-2017 TVP Kraków. Wszelkie prawa zastrzeżone Błąd na stronie?