Strona Główna


Strona główna > Archiwum Poniedziałek, 19 sierpnia

wydanie: 441 data: 27.01.2013
gość: Paweł Kowal
funkcja w dniu emisji: Poseł do Parlamentu Europejskiego

Odtwarzanie nie działa? Spróbuj tutaj »

Lubię oglądać wasz program, a zwłaszcza graffiti, które powstaje w trakcie programu.
Ala O.

Witam, czy mam Pan konkretny pomysł w sprawie zlikwidowania tzw."Umów śmieciowych"?
David

Narzekacie na dziurę budżetową naszego państwa, wprowadźcie nowelizację polskiego więziennictwa i sądownictwa penitencjarnego lub zróbcie amnestię dla osób osadzonych do 2 lat pozbawienia wolności i zmieńcie ustawę o Elektrycznym Systemie Dozoru! Polskie więzienia są przepełnione a miesięczne utrzymanie jednego osadzonego jest kwotą rzędu 2, 6 tys. złotych! Jest to ogromna kwota. Niech sędziowie wydają wyroki na odbywanie odrobku społecznego, wtedy jest ze skazanych pożytek dla kraju a nie strata! Mogliby za darmo układać kostki na chodnikach itd. ?ZA DARMO! ESD jest dużo tańszą formą odbywania kary pozbawienia wolności, więc przedłużcie możliwość staranie się o ESD do 2 lat! Przestańcie utrzymywać tych darmozjadów. Mówię oczywiście o ,,lekkich'' przestępstwach.
A 17

Jaki jest Pana stosunek do Jednomandatowych Okręgów Wyborczych w wyborach do Sejmu?
Wojtt

Czy potrafi Pan podać przynajmniej 5 argumentów, dlaczego demokracja jest lepsza od monarchii i wobec czego popiera Pan tę formę rządów?
AS

Jak zwalczyć bezrobocie? Uwolnić gospodarkę! Tylko niższe podatki i niższe koszty pracy mogą to uczynić! Co Pan o tym sądzi?
Grzesiek

Partia jest zauważalna, jeśli ma swoich przedstawicieli w sejmie. Jak Pan chce wprowadzić PJN do sejmu, jeśli ta partia nie ma swoich struktur w gminach i nic nie słychać o ich przedstawicielach?
Piotr

Przeczytałem zamieszczony ostatnio na stronie PJNu program gospodarczy. Czy naprawdę uważa Pan, że wprowadzenie liniowej stawki podatku VAT na poziomie 22% jest dobrym rozwiązaniem? Być może przyniesie to krótkotrwałe zwiększone dochody budżetowe, lecz ceny wielu artykułów, szczególnie pierwszej potrzeby, poszybują mocno w górę. Przy rosnącym bezrobociu może to spowodować jeszcze większą biedę w naszym kraju.
Adrian

Opłacało się opuszczać PiS? Jaki jest rachunek zysków i strat? Czym różni się PJN od PiS i Solidarnej Polski? Proszę, o choć trzy konkretne różnice programowe.
TF

Data wydania

Wybierz rok, a następnie dzień i miesiąc aby obejrzeć informacje na temat danego wydania

2018 17 16 15 14 13 12
11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1

miesiąc:
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12

dzień:
5.1 13.1
20.1 27.1

TVPTVP Kraków © 2001-2017 TVP Kraków. Wszelkie prawa zastrzeżone Błąd na stronie?