Strona Główna


Strona główna > Archiwum Środa, 28 października

wydanie: 438 data: 5.01.2013
gość: Adam Hofman
ugrupowanie: PiS
funkcja w dniu emisji: poseł PiS

Odtwarzanie nie działa? Spróbuj tutaj »

Jaka różnica jest między daniem koperty lekarzowi w ramach podziękowań a daniem koperty księdzu podczas wizyty duszpasterskiej?
Mateusz H.

Panie Pośle, jeden tabloid donosił o przykrej sprawie szantażu Pana zdjęciami, które można określić aferą obyczajową. Chciano od Pana pieniędzy za wykupienie rzekomych, szokujących zdjęć z Pana udziałem. Tłumaczył Pan wtedy, że sprawę zgłosił Pan do prokuratury. Jak zakończyła się ta sprawa?
Kaśka

Czy uważa Pan, że wyborcy nie widzą, że nie jest Pan przekonany wewnętrznie do PiS…? Broniąc za każdym razem Kaczyńskiego mruży Pan oczy, a to jest klasyczną oznaką kłamstwa…Czy nie lepiej gdyby dołączył Pan z resztą mądrych ludzi do Zbigniewa Ziobry?
Jadwiga S.

Czy w Polsce, są jeszcze szanse na spory np. na tle ideowym? Teraz takich nie dostrzegam.
Mateusz

Czy potrafi Pan odróżnić liberalizm społeczny od konserwatyzmu, liberalizm ekonomiczny od interwencjonizmu państwowego? I dlaczego PiS nie jest partią prawicową?
Szyman

Nawiązując do dokumentu "Władcy Marionetek" chciałbym zapytać czy obecnie politycy kłamią? Czy Pan kiedykolwiek oszukał zwykłych obywateli w ważnych dla nich sprawach? Tak czy nie? Nie ma innej odpowiedzi!
Obywatel

Jarosław Kaczyński na KUL powiedział: "Jest takie powiedzenie, że do trzech razy sztuka, ale obawiam się, że dwie porażki to już będzie ilość wystarczająca i w związku z tym jeśli w 2011 roku wyborów nie wygramy to ja pozostawię miejsce innym pewnie młodszym. Oni to będą prowadzili." Czy nie uważa Pan, że po zakończeniu owej kadencji sejmu Prezes Kaczyński powinien wywiązać się z danej obietnicy i odejść z polityki?
Bartek

Co wynikło z medialnych debat PiS w sprawie służby zdrowia, gospodarki?
Tom

Data wydania

Wybierz rok, a następnie dzień i miesiąc aby obejrzeć informacje na temat danego wydania

2018 17 16 15 14 13 12
11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1

miesiąc:
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12

dzień:
5.1 13.1
20.1 27.1

TVPTVP Kraków © 2001-2017 TVP Kraków. Wszelkie prawa zastrzeżone Błąd na stronie?