Strona Główna


Strona główna > Archiwum Wtorek, 24 listopada

wydanie: 349 data: 2.1.2011
gość: Nelly Rokita
ugrupowanie: PiS
funkcja w dniu emisji: Posłanka PiS

Odtwarzanie nie działa? Spróbuj tutaj »

Wszystkich telewidzów czekających na spotkanie z generałem Mieczysławem Bieńkiem przepraszamy za zmianę w programie. Nieugięty na frontach Generał pokonany został przez…zapalenie krtani - o czym zostaliśmy powiadomieni w dniu emisji około godziny 11. Oczywiście mógł przybyć do studia, ale tylko by być na wizji, bowiem fonii wydawał z siebie zero decybeli.
Życzymy zdrowia Panie Generale!
Redakcja
Czy nie lepiej czuła by się w samorządzie oddając miejsce w sejmie Janowi? Czy nie myśli o założeniu własnego ugrupowania skoro krytykuje wszystkich?
Tadeusz

Jakie języki obce Pani zna?
Alicja

Dlaczego PiS chcąc odzyskać władzę nie zatrudni specjalistów z zakresu PR, a zamiast tego pozbywa się ludzi, którzy byli "ojcami" dobrego wyniku JK?
Krzysztof P.

Czy nie uważa pani, że kobiety, które są dostatecznie zaradne i zorientowane w polityce żeby się nią zajmować nie potrzebują być faworyzowane parytetami?
Michał

Ładną ma Pani fryzurę. Gdzie się Pani strzyże?
Patrycja, przyszła fryzjerka.

Czy rozważa Pani wprowadzenie parytetów, dla np. szatynów? W większości są dużo przystojniejsi, więc wg Pani są potrzebni w polityce...
Maciej L.

Czy ma Pani zamiar wykładać na uczelniach w przyszłości?
Magda

Dlaczego Pani zniszczyła karierę polityczną swojego Męża?
Mir

Jestem przerażony lekceważącym zachowaniem młodzieży z PO, PSL, SLD wobec Pani poseł Nelly Rokity. Nie o taką Polskę walczyłem! Czyżby rosło nowe buraczysko?! Życzę na ten NOWY ROK, aby w wyborach do Sejmu i Senatu RP wygrało PiS!
Franciszek S.

1. Co pani, jako poseł zrobiła dla tych biednych rodzin i dzieci, o których tak głośno pani mówi?
2. Co takiego zrobił śp. Lech Kaczyński, że pani uważa go za najlepszego prezydenta dwudziestolecia? Czy tak naprawdę zasłużył na Wawel?
Piotr Wł.

Zakładając, że Pani mąż wróci do polityki, jako aktywny jej członek i twórca, w jakiej partii by go Pani widziała? Czy lepszy byłby dla niego powrót do PO, czy może dołączenie do PIS-u? Gdyby założył własną formację, to czy chciałaby Pani wesprzeć ją swoim członkostwem?
Adrian Kasp.

Czemu ciągle w Polsce rozmawia się o przeszłości, a może czas pomyśleć o przyszłości i tylko rozmawiać o niej…co będzie dalej?
Bartosz Be.

Czy potrafią Państwo z Panem Janem pogodzić swoje poglądy z życiem rodzinnym i prywatnym? Bo jednak reprezentowaliście Państwo antagonistyczne względem siebie Partie polityczne. Jeżeli tak to, jaka jest recepta na taki sukces w związku. Wyrazy szacunku
Dawid W.

Data wydania

Wybierz rok, a następnie dzień i miesiąc aby obejrzeć informacje na temat danego wydania

2018 17 16 15 14 13 12
11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1

miesiąc:
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12

dzień:
2.1 9.1
16.1 23.1 29.1

TVPTVP Kraków © 2001-2017 TVP Kraków. Wszelkie prawa zastrzeżone Błąd na stronie?