Strona Główna


Strona główna > Archiwum Niedziela, 5 kwietnia

wydanie: 209 data: 01.07.2007
gość: Leszek Miller
funkcja w dniu emisji: były premier RP

Odtwarzanie nie działa? Spróbuj tutaj »

Czy ponad trzydziestoprocentowe poparcie społeczne, jakim cieszy się obecny rząd, nie jest dowodem jego doskonałości, a jednocześnie słabości opozycji?
Basik

Co według Pana premiera jest największym sukcesem/porażką koalicji rządzącej PIS-Samoobrona-LPR?
greg4kol

Czy uważa pan, że sukcesy ekonomiczne obecnego rządu to wyłącznie zasługa dobrej pracy poprzednich rządów SLD?
Pikuś

Czy z perspektywy czasu dobrze ocenia Pan działalność Pańskiego rządu?
Mugi

Partia rządząca w tej chwili, to osoby o bardzo małej wiedzy i inteligencji oraz skrajnych poglądach. Czy uważa Pan, że swoim postępowaniem w polityce zagranicznej i zachowaniem mogą doprowadzić do tego, że my Polacy będziemy niedługo musieli sie wstydzić tego, że pochodzimy z kraju rządzonego przez tych ludzi, że pochodzimy z Polski "kaczyńskich".
Z poważaniem BBM

Co uważa Pan za swój największy sukces, a co za największą porażkę?
Ell

Czy nie uważa Pan, że organizowanie konferencji na rzecz obrony demokracji jest niepoważne?
Kasia

Dlaczego Pan Premier z taką swadą używa słów "demokracja" i "wolność". Proszę łaskawie przypomnieć jakiemu systemowi był Pan wierny przez kilkadziesiąt lat. Czy wtedy był Pan również tak przekonany o tych wartościach? Zgrzyta mi to jakoś cokolwiek.
Widz Marcin

Czy czuję się Pan na siłach, aby wystartować w najbliższych wyborach do Pe, albo do Sejmu/Senatu RP?
Sunny

Czy uważa Pan, że obecna koalicja Lewicy tzw. LiD będzie trwała i czy Pana zdaniem uda jej się dojść do władzy?
Gregor

Pan premier kiedyś powiedział, że prawdziwych mężczyzn nie poznaje się po tym jak zaczynają, ale jak kończą. Chciałbym się zapytać, jakim mężczyzną jest Pan premier skoro bardzo marnie skończył.
Pozdrawiam. Lichy z Polic.

Czy bliżej panu do SLD kierowanego przez Wojciecha Olejniczaka, czy też woli pan ruch "anty LID" zainicjowany przez Marka Dyducha?
Zbigniew

Strajkują dziś pielęgniarki, z boku gdzieś tam słychać glosy górników, a wszystko to przeplatają policjanci. Tym czasem nie, jako strajkująca sfera budżetowa, a jako grupa porządkowa… Jak oceniłby Pan stan dzisiejszej Policji, pozostającej bez prawa do strajku, której jedynie pozostaje czasem się oflagować… Czy wg Pana premiera, 1100 zł/m-c posterunkowego jest godną płacą?
Wozniac

Czy jest Pan świadomy, że przez sposób postępowania Pana będąc przy władzy i Pana otoczenia, sprzeniewierzając się ideałom, w imieniu których Pan otrzymał mandat i powoływał się Pan, rozłożył Pan lewicę na łopatki i zniechęcił do tej opcji większość ludzi dotychczas wtórujących lewicy, co spowodowało marginalizację lewicy?
Kaban40

Czym SLD chce przyciągnąć młodych ludzi do swojej partii, a także co robią, aby pomóc zwykłym ludziom? Czy można się po prostu udać do siedziby SLD w Krakowie i każdy zostanie przyjęty i wysłuchany?
Artur B. Kraków

Czy zdaje pan sobie sprawę, że w ewentualnym zbliżeniu stanowisk SLD i PO, właśnie tacy ludzie jak pan - symbole komunizmu i kolesiostwa - są przeszkodą?
Pablo

Czy w SLD faktycznie zaszły jakieś istotne zmiany? Czy tak naprawdę sie nic nie zmieniło? Czy SLD jest obecnie partią prawdziwie lewicową?
Miłosz

Dlaczego za Pana kadencji, renciści i emeryci nie otrzymali żadnych podwyżek?
Pozdrawiam, Mariusz Siejko

W Polsce każdy płaci ZUS zdrowotny. Jeśli pomnożymy te pieniądze przez 12 miesięcy, to otrzymamy olbrzymia kwotę. Chce wiedzieć, jako płatnik ZUS, gdzie są te pieniądze? Kto odpowiada za nie? Na co są tracone?
Margo

Data wydania

Wybierz rok, a następnie dzień i miesiąc aby obejrzeć informacje na temat danego wydania

2018 17 16 15 14 13 12
11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1

miesiąc:
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12

dzień:
01.7 08.7
15.7 22.7 29.7

TVPTVP Kraków © 2001-2017 TVP Kraków. Wszelkie prawa zastrzeżone Błąd na stronie?