Strona Główna


Strona główna > Archiwum Niedziela, 5 kwietnia

wydanie: 193 data: 04.03.2007
gość: Antoni Mężydło
funkcja w dniu emisji: poseł PiS
Recenzja w kwadrans po programie:

"Ucieszyła ta zmiana (zapowiadany był wcześniej udział P.Gosiewskiego - przyp.red.), bo spośród polityków PiS-uPiSu pan Poseł wywołuje we mnie najmniej złości…I rzeczywiście, dało się słuchać, bez zdenerwowania i z zainteresowaniem…

Niefortunne tylko samo zakończenie. Panu Czeczótko nie powinno się zdarzyć takie ucięcie rozmowy, mógł to przewidzieć 10 sekund wcześniej.

Czy w Krakowie są już upały? - niektóre kreacje dziewczyn były gorące…"

Gospodarka rynkowa narzuca człowiekowi rolę albo producenta, albo konsumenta. Gdzie pan tu widzi miejsce na ideę solidarności?
Z.

Komu i w jaki sposób okazuje pan PiS-owską solidarność?
Gdybal

Czy pana zdaniem, to wolny rynek powoduje w Polsce zanik więzi społecznych i sprowadza możliwości rozwoju człowieka w społeczeństwie do możliwości finansowych?
Zbyszek

PiS jest u władzy głównie dzięki poparciu katolickich emerytów, zwykle niezbyt zamożnych. Jak teraz wytłumaczycie tym ludziom, że chwilowo nie są wam do niczego potrzebni?
Anne

Czy w solidarnym państwie, grupka wątpliwej fachowości ekologów ma prawo narzucać mieszkańcom Augustowa wdychanie spalin z tysięcy tirów?
Telewidz

Czy zgadza się pan, aby o sprawach naszych miast decydowali unijni urzędnicy, którzy nawet nie wiedzą, gdzie te miasta się znajdują? Jakie kary naniesione przez Unię, poniesiemy chcąc zmieniać nasze miasta zgodnie z naszym prawem?
Lulek

Jaka właściwie ideologie reprezentuje PiS?
Joasmu

Czy PiS nie boi sie utraty poparcia społeczeństwa przez zmniejszenie podatków i składek na ZUS (a tym samym i wydatków państwa), by przybliżyć naszą gospodarkę do wolnego rynku i utrzymać obecny wzrost gospodarczy?
Zeno

Programu "Solidarne Państwo" już nie ma. Czy nie uważa Pan, że "deubekizacja", lustracja, a teraz aborcja są tematem zastępczym?
Telewidz

Zamiast aborcji STERYLIZACJA!
Wiadomość z telefonu komórkowego

Czy PiS ma zamiar zająć sie wreszcie wykształceniem obywateli, ponieważ człowiek, który obecnie zajmuje stanowisko MEN jest dosyć mało obeznany w zakątkach szkół i potrzeb uczniów w rożnym wieku szkolnym?
T.

Data wydania

Wybierz rok, a następnie dzień i miesiąc aby obejrzeć informacje na temat danego wydania

2018 17 16 15 14 13 12
11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1

miesiąc:
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12

dzień:
04.3 11.3
18.3 25.3

TVPTVP Kraków © 2001-2017 TVP Kraków. Wszelkie prawa zastrzeżone Błąd na stronie?