Strona Główna


Strona główna > Archiwum Niedziela, 5 kwietnia

wydanie: 218 data: 7.10.2007
gość: Marek Sawicki
ugrupowanie: PSL
funkcja w dniu emisji: sekretarz Rady Naczelnej Polskiego Stronnictwa Ludowego

Widać było, że Gość jest doświadczony i obyty w bojach ale, co równie ważne, traktuje Młodych życzliwie a nawet ciepło…I to zrobiło atmosferę…

Też spokojne prowadzenie sprawiło, że oglądało się bez nerwów a z zainteresowaniem.

Kampania wyborcza PIS opiera się na poparciu duchowieństwa katolickiego, które największe wpływy ma zawsze na wsi. Dlaczego PSL nie wykorzystuje kościoła w walce politycznej tak, jak PiS?
Jacek

  Dlaczego nikt nie chce zaprosić do poważnej debaty lidera PSL - Waldemara Pawlaka? Czyżby był uważany za nudnego i niezbyt atrakcyjnego?
Jola

Wygląda na to, że lewica porzuciła was już dawno, a prawicy wcale na was nie zależy, a obie te siły polityczne odbierają wam głosy. Jakie jest wyjście ze stagnacji politycznej, w której znalazło się PSL?
Zbyszek

   Zwycięzcami wyborów będą PiS lub PO. W czym jesteście lepsi od innych słabych partii jak LiD czy LPR i jak zamierzacie przekonać do siebie zwycięzców, aby to z wami stworzyli koalicję?
Krzysztof

Dlaczego na waszych listach wyborczych brak powszechnie znanych publicznie postaci, tzw. lokomotyw wyborczych? Czyżby prezes Pawlak nie lubił ludzi bardziej popularnych niż on?
Dora

Doświadczenie choćby ostatnich wyborów do sejmu wskazuje, że wygrywają partie krzykliwe, które odwołują się do prostych stereotypów i wyznaczają wyraźne podziały. Jak na tym tle wygląda wasza łagodna kampania?
Premio

Czy po wyborach parlamentarnych, jeśli PSL wejdzie do sejmu, utworzy koalicję z PO, czy też wystawi tą partię do wiatru i dogada się z innymi np. z PiS?
Cert

Czy Polskę stać na przyzwoitość i REPRYWATYZACJE, czyli zwrot lub stosowne 100% odszkodowania gruntów objętych dekretem warszawskim Bieruta z 26 października 1945r?
Pozdrawiam. Adam

Przed chwilą powiedział Pan, że do spraw ludzi bogatych państwo nie powinno się wtrącać, a biednych należy wspierać, bo sobie nie poradzą. Skąd wziąć zatem pieniądze? Jeśli już dojdzie Pan do wniosku, że aby pomóc biednemu państwo musi wziąć podatki bogatym (w ramach "sprawiedliwości" społecznej), to pytanie drugie: skąd wziąć tych bogatych?
Pozdrawiam. Rafał

Data wydania

Wybierz rok, a następnie dzień i miesiąc aby obejrzeć informacje na temat danego wydania

2018 17 16 15 14 13 12
11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1

miesiąc:
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12

dzień:
7.10 13.10
14.10 28.10

TVPTVP Kraków © 2001-2017 TVP Kraków. Wszelkie prawa zastrzeżone Błąd na stronie?