Strona Główna


Strona główna > Archiwum Wtorek, 24 listopada

wydanie: 185 data: 07.01.2007
gość: Zbigniew Romaszewski
funkcja w dniu emisji: senator RP
Recenzja w kwadrans po programie:

Jaka szkoda, że tak krótko! (29 minut po wprowadzeniu od dzisiaj na antenę w nowej ramówce TVP3 o godzinie 17.00 - przyp.red.) A tu taki gorący temat!

Ale za to żywa, dobrze(!) prowadzona rozmowa, co wobec dzisiejszego napięcia mogło być trudne. Pan Senator ma jednak w tych sprawach niekwestionowany autorytet i bardzo dobrze, że to On był dzisiaj Gościem - w innym razie mogło być nerwowo.

Bardzo dobra była tez wstępna runda…a na koniec inteligentna subtelna interpretacja graffiti.

Można było oczekiwać jednak bardziej gwałtownej reakcji Młodych na świetne prowokacyjne pytanie Prowadzącego - to był ciekawy moment - trochę jednak do końca niewygrany…BARDZO DOBRY PROGRAM.

Jaki pierwszy w nowym roku - takie następne.:)

Jeśli duchownym, politykom czy dziennikarzom nie wolno być tajnymi współpracownikami, to w jakich zawodach nasze służby specjalne mają zdobywać wartościowych współpracowników?
Alicja

Dlaczego nie możemy zostawić historii historykom i zacząć patrzeć w przyszłość?
Grzegorz

Czy dla pana ktoś, kto dawniej i obecnie w sposób tajny współpracuje z organami państwowymi to człowiek godny napiętnowania?
Zygf10

Po co - poza względami historycznymi - w Polsce jest potrzebna lustracja? Jakie praktyczne korzyści na dziś ma ona dać Polsce?
Kati

Dlaczego uważa pan, że prezydent Kaczyński ma mieć prawo do wybiórczego decydowania o tym, co  z dokumentów tajnych służb ujawniać, a co nie? A jeśli nagle ktoś inny, z opcji lewicowej, zostanie prezydentem, to co wtedy? Czy takie prawo chce pan dać każdemu prezydentowi?
Gila

Nasi sojusznicy, Anglicy, przez ponad sześćdziesiąt lat strzegą tajemnic swojego wywiadu, choćby w sprawie zamachu na generała Sikorskiego. A my? Ujawniamy wszystko i w hurtowych ilościach. Podoba się to panu?
Leon

Jeżeli lustracja jest opóźniona o 15 lat - czy w tej sytuacji nie uważa Pan, że wyciąganie tego problemu teraz służy rządzącym do odwrócenia uwagi od bezrobocia, biedy itp?
Przemkos

Dlaczego nie można po prostu z tych teczek ułożyć wielkiego stosu i go podpalić? Może politycy zaczęli by wtedy zajmować się sprawami naprawdę istotnymi.
Grzegorz

Data wydania

Wybierz rok, a następnie dzień i miesiąc aby obejrzeć informacje na temat danego wydania

2018 17 16 15 14 13 12
11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1

miesiąc:
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12

dzień:
07.1 14.1
21.1 28.1

TVPTVP Kraków © 2001-2017 TVP Kraków. Wszelkie prawa zastrzeżone Błąd na stronie?