Strona Główna


Strona główna > Archiwum Piątek, 25 września

wydanie: 647 data: 30.06.2018
gość: JAROSŁAW GOWIN
ugrupowanie: Porozumienie
funkcja w dniu emisji: wicepremier, minister nauki i szkolnictwa wyższego, prezes Porozumienia

Odtwarzanie nie działa? Spróbuj tutaj »

Jaka jest skala obecnej katastrofy spowodowanej paleniem składowisk śmieci? Proszę o porównanie do katastrofy w Czarnobylu.
Tomek TM

Kiedy Polska zacznie domagać się reparacji wojennych od Niemiec? Temat ten został poruszony dawno temu i do tej pory rząd nie posunął się ani o krok, aby to odszkodowanie dostać.
Paweł

Na ile jest pan samodzielnym ministrem, a o jakie sprawy dotyczące ministerstwa musi pan pytać Jarosława Kaczyńskiego?
wos

Co konkretnie ilościowo, liczbowo chciałby pan zmienić w polskim szkolnictwie wyższym, proszę odpowiedzieć bez ogólników.
KK

W Krakowie brakuje kierowców autobusów miejskich, a do tego studia są niepotrzebne. Czy zna pan jakiś sposób jak zniechęcić ludzi do studiowania a zachęcić do pracy?
wit

Czy dostał pan kiedyś pałę na semestr z jakiegoś przedmiotu?
ciekawa

Czy lepiej by studia wyższe były w Polsce łatwe i dostępne za pieniądze jak teraz, czy może bezpłatne, ale za to bardzo trudne?
Tomek

Dramatycznie brakuje nam lekarzy specjalistów a młodzi lekarze po studiach nie mogą sie dostać na rezydencje, bo obowiązują normy ministerialne - na przykład jedno miejsce na rok na endokrynologii czy kardiochirurgii w województwie lub w ogóle! Dlaczego państwu nie zależy na ich kształceniu? To polityka państwa prowadzi do wielomiesięcznych kolejek i wygodnych nieprawdziwych tłumaczeń, że specjaliści uciekają z Polski. Ma pan odwagę o tym powiedzieć POLAKOM?
rezydent

Na jakim etapie wprowadzania w życie swojej wizji szkolnictwa wyższego jest pan w tej chwili? Co pan już zrobił przez ten czas ministrowania?
opozycjonista

Data wydania

Wybierz rok, a następnie dzień i miesiąc aby obejrzeć informacje na temat danego wydania

2018 17 16 15 14 13 12
11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1

miesiąc:
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12

dzień:
02.6 09.6
16.6 23.6 30.6

TVPTVP Kraków © 2001-2017 TVP Kraków. Wszelkie prawa zastrzeżone Błąd na stronie?