Strona Główna


Strona główna > Archiwum Piątek, 25 września

wydanie: 637 data: 21.04.2018
gość: Bogusław Sonik i Grzegorz Puda
ugrupowanie: Platforma Obywatelska i Prawo i Sprawiedliwość
funkcja w dniu emisji: posłowie VIII kadencji

Odtwarzanie nie działa? Spróbuj tutaj »

Pytania do Bogusława Sonika:


Jakie prawo moralne do krytyki rządu PiS w sprawie zwiększenia nakładów na rodziców dzieci niepełnosprawnych ma Platforma, która nie rozwiązała tego problemu przez osiem lat?
CieJo

Czy w związku z tym, że PiS nie daje większych pieniędzy rodzicom wychowującym dzieci niepełnosprawne, należałoby głosować w sejmie za ich zabijaniem jeszcze jako nienarodzonych?
matka

Jaką siłę wyborczą stanowią w skali kraju rodzice dzieci niepełnosprawnych, ile ich jest i czy mogą zmienić rząd w Polsce?
KF

Czy PO ma dzisiaj kapitał ludzki, zdolny z marszu wygrać jakiekolwiek wybory i zastąpić skompromitowanych polityków tej formacji?
Tomek

Jak pokazuje rzeczywistość, partia która ma jednego silnego lidera z czasem zyskuje, a partia, która liderów zmienia, z czasem popada w marazm. Czy w związku z tym chciałby pan kolejnych długich rządów Tuska w PO?
art
Pytania do Grzegorza Pudy:


Dlaczego PiS dotąd nie zrobił nic, by rozwiązać problemy rodziców dzieci niepełnosprawnych? Czyżby dlatego, że przeliczyliście i wyszło wam, że nawet bez ich głosów i tak wygracie kolejne wybory?
Maciej

Chcecie chronić życie nienarodzonych dzieci niepełnosprawnych i kalekich za wszelką cenę, ale nie chcecie dać na to pieniędzy. Czy nie widzi pan w tym jakiejś sprzeczności?
matka

Co zrobicie, jeśli powstanie szeroka koalicja przeciw PiS? Z matematyki poparcia w sondażach wynika, że jeśli cała opozycja się zjednoczy, to przegracie każde kolejne wybory. Czy macie jakiś plan zapobieżenia zjednoczeniu opozycji?
ZW

Na co by Pan dał pieniądze z nagród: na Caritas, czy na rodziców wychowujących dzieci niepełnosprawne?
ciekawy

Czy w związku z przymusowym pozbyciem się 20 procent poselskiej pensji, w PiS zawiązała się realna opozycja, która zagrozi prezesowi?
Ada


Pytania do obu posłów:

Jak zamykano kopalnie to górnicy zostali objęci pomocą. Jak rząd zamierza pomóc hodowcom zwierząt futerkowych, którzy będą zmuszeni do zamknięcia ferm i spłacenia kredytów zaciągniętych na wiele lat?
Właściciel fermy

Polska jest drugim krajem w Europie – po Danii – pod względem liczby zwierząt zabijanych na futro. To rocznie prawie 10 milionów zwierząt. Czy nie jest to dobrze prosperująca gałąź gospodarki, że rząd chce ją wyeliminować?
Baśka

Czy to nie coraz częstsze rezygnacje wielkich kreatorów mody z naturalnych futer spowodowały, że nagle tacy chcemy być etyczni? To hipokryzja! Kiedy futra przynosiły dochód hodowle państwu nie przeszkadzały.
hodowca szynszyli

Data wydania

Wybierz rok, a następnie dzień i miesiąc aby obejrzeć informacje na temat danego wydania

2018 17 16 15 14 13 12
11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1

miesiąc:
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12

dzień:
07.4 14.4
21.4 28.4

TVPTVP Kraków © 2001-2017 TVP Kraków. Wszelkie prawa zastrzeżone Błąd na stronie?