Strona Główna


Strona główna > Archiwum Piątek, 25 września

wydanie: 631 data: 03.03.2018
gość: Jadwiga Emilewicz
ugrupowanie: wiceprezes Porozumienia Jarosława Gowina
funkcja w dniu emisji: minister Przedsiębiorczości i Technologii

Odtwarzanie nie działa? Spróbuj tutaj »

Komu pani ufa bardziej w polityce: prezydentowi Andrzejowi Dudzie, czy prezesowi Jarosławowi Kaczyńskiemu? U boku którego z nich stanie pani w razie wojny na prawicy? Czyli kogo pani bardziej kocha: tatusia czy mamusię?
zoom

Czy chciałaby Pani zostać prezydentem Krakowa? A jeśli tak, to w czym jest pani lepsza od brodatych profesorów w magistracie?
Katarzyna

Czy poza Mirosławem Hermaszewskim, którego niebawem czeka degradacja, zna Pani jakiś inny powszechnie rozpoznawalny polski "produkt" kosmiczny?
nah

Ponad rok temu rząd PiS powołał do życia tzw. Polską Strategię Kosmiczną. Jakie są wasze osiągnięcia w zakresie jej realizacji?
nah

Co to znaczy, że pani ministerstwo "analizuje i ocenia polską gospodarkę"? Dla kogo to robicie? i czy sami, czy zlecacie te analizy jakimś zaprzyjaźnionym politycznie firmom? Ile pani już wydała na te analizy?
Tomasz

Jakie ma pani doświadczenie w prowadzeniu własnej działalności gospodarczej? Czyli czy i jaką ma pani praktykę w tzw. przedsiębiorczości u samego dołu drabiny społecznej?
KK

Dlaczego jako osoba zatrudniona na umowę o pracę, z której pobierane są składki na ubezpieczenie zdrowotne, prowadząc działalność gospodarczą również muszę odprowadzać składki na ubezpieczenie zdrowotne? Czy to nie jest chore?
Paweł G

Czy Polska to tylko nowe firmy i duże ogromne podmioty? Co z kosztami pracy, podatkami dla małych i średnich firm?
Anna

Bla, bla, bla , Pani minister, środki Z POIR czekają, OK, ale czemu mamy "adoptować nierobów", aby po nie sięgnąć?!
Krzysztof B

Dlaczego to akurat pani została ministrem? Ktoś panią polecił na to stanowisko, czy też sama wkradła się w łaski premiera Morawieckiego?
ciekawy

Uchodzi pani za naukowca. Proszę więc powiedzieć, czy np. ministerstwo pracy, albo jakaś "unia pracy" czy inne opłacane z budżetu towarzystwo polityczne z pracą na ustach, zlikwidowało w Polsce bezrobocie? I wychodząc z tej odpowiedzi określić, czy ministerstwo przedsiębiorczości spowoduje, że staniemy się bardziej przedsiębiorczy?
u4
Data wydania

Wybierz rok, a następnie dzień i miesiąc aby obejrzeć informacje na temat danego wydania

2018 17 16 15 14 13 12
11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1

miesiąc:
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12

dzień:
03.3 10.3
17.3 24.3

TVPTVP Kraków © 2001-2017 TVP Kraków. Wszelkie prawa zastrzeżone Błąd na stronie?