Strona Główna


Strona główna > Archiwum Sobota, 22 lutego

wydanie: 224 data: 18.11.2007
gość: Jan Dziedziczak
ugrupowanie: PiS
funkcja w dniu emisji: Poseł PiS
Czy Jarosław Kaczyński jest wystarczająco dojrzałym politykiem, aby uznać, że dla prawidłowego funkcjonowania partii potrzebna jest wewnętrzna opozycja?
G.

Które media najobiektywniej relacjonowały kampanię wyborczą?
Witek

W jakim zakresie ponosi pan odpowiedzialność za kształtowanie medialnego wizerunku PIS? W jakim stopniu czuje się pan winny przegranej w wyborach?
Szczepanek

Proszę wymienić jakieś sensowne przesłanki, na których pana szef opiera przekonanie, że media w Polsce są częścią układu zwalczającego PiS?
Gabi

Dlaczego z abonamentu jest finansowana TVP sport, czy to jest w porządku w stosunku do płacących abonament a nie mogących skorzystać z audycji tego programu?
Ardoniu

Chciałbym zadać pytanie, gościłem już w programie niestety dzisiaj nie mogłem pojechać i pewnie zadał bym pytanie, które brzmi tak: Jak odwoła sie pan do oddania władzy w ministerstwie sprawiedliwości, w którym urzędował nieobecny były minister Zbigniew Ziobro?
Z poważaniem, młody demokrata z PO

Jaka jest największa wada prezesa Kaczyńskiego?
B.

Czemu jak pan Kaczyński i jego bliskie otoczenie agresywnie, bezczelnie - czasami po chamsku - atakowali innych, to było normalne, a gdy inni chociaż trochę krytykowali PiS, to była to agresywna nagonka, bezpardonowy atak itp. Czy PiS jest tak bardzo wrażliwą partią jeżeli chodzi o swoje ego?
Z.

Czy pana zdaniem tacy ludzie jak Dorn, Ujazdowski, Zalewski powinni zostać usunięci z PiS z powodu swoich medialnych wypowiedzi?
Student

Każde jednoosobowe, wszechwładne kierownictwo nieuchronnie zmierza do zdziwaczałej dyktatury. Czy miałby pan odwagę powiedzieć to Jarosławowi Kaczyńskiemu?
Leolo

Data wydania

Wybierz rok, a następnie dzień i miesiąc aby obejrzeć informacje na temat danego wydania

2018 17 16 15 14 13 12
11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1

miesiąc:
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12

dzień:
04.11 11.11
18.11 25.11

TVPTVP Kraków © 2001-2017 TVP Kraków. Wszelkie prawa zastrzeżone Błąd na stronie?