Strona Główna


Strona główna > Archiwum Sobota, 22 lutego

wydanie: 216 data: 14.09.2007
gość: Andrzej Szejna
ugrupowanie: SLD
funkcja w dniu emisji: poseł do Parlamentu Europejskiego

Bardzo dobry Gość i w związku z tym bardzo dobry, a nawet "malowniczy" program.

Ale w końcówce Prowadzący przeszarżował…no i dostało mu się.

Jeszcze jedno - z sondy wyglądało, że po Rynku w Krakowie prawie nie chodzą kobiety z poglądami.

Użył Pan stwierdzenia "sprawiedliwość społeczna", czy to jest to samo co "sprawiedliwość"? Bo jeśli tak, to po co dodawać "społeczna", a jeśli nie, to coś co nie jest sprawiedliwością jest niesprawiedliwością!
Kruger73

Dlaczego uważa pan, ze telewidzowie i młodzież zgromadzona w studio, to ludzie niedorozwinięci? Nie jest przyzwoite kolejny raz przywoływanie dziury budżetowej rządu J. Buzka, która okazała sie dosyć normalnym deficytem budżetowym. Czy zna pan raporty otwarcia kolejnych rządów, i co pan może o nich powiedzieć? Dodam, ze chodzi mi o prawdę, a nie bla bla bla…
M. Bretner

Jeżeli SLD uważa się za partię lewicową, to jak wytłumaczy pan poseł bardzo dobre kontakty towarzysko-polityczne ich czołowych działaczy z wielkim kapitałem reprezentowanym przez takich panów, jak pan Kulczyk, pan Gudzowaty, pan Michnik czy pan Urban? Jak to się ma do lewicowej wrażliwości społecznej?
Andrzej, Puławy, województwo lubelskie

Co sądzi Pan o PO, partii która nie jest w stanie odkupić kota Sylwestra, maskotki wyborczej PiS??? Czy partia ta po ewentualnym zwycięstwie w wyborach będzie w stanie dobrze zająć się finansami publicznymi, skoro kupuje kopię maskotki PiS-u wartą około kilkanaście złotych, za 2,5 tys zł???
Markus.

Czechy w tym roku przekroczyły poziom PKB/głowę Portugalii (liczony w ujęciu siły nabywczej) i generalnie powszechnie zaliczane są do grupy krajów najwyżej rozwiniętych. Nie przeszkadza im to jednak wprowadzić podatku liniowego 15%. Dlaczego Polski nie stać na wprowadzenie takiego podatku i dlaczego lewica uważa że jest on niesprawiedliwy, skoro wiadomo że wspiera tych ludzi, którzy przykładają się do tworzenia miejsc pracy?
Paweł Roman

Data wydania

Wybierz rok, a następnie dzień i miesiąc aby obejrzeć informacje na temat danego wydania

2018 17 16 15 14 13 12
11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1

miesiąc:
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12

dzień:
02.9 9.9
14.9 23.9

TVPTVP Kraków © 2001-2017 TVP Kraków. Wszelkie prawa zastrzeżone Błąd na stronie?