Strona Główna


Strona główna > Archiwum Sobota, 22 lutego

wydanie: 212 data: 22.07.2007
gość: Waldemar Pawlak
ugrupowanie: PSL
funkcja w dniu emisji: prezes PSL

"Gość, choć potrafi być ironiczny, złośliwy i dowcipny, dziś zrezygnował z anegdot i bonmotów…To tylko dobrze o nim świadczy.

Dobrze też "wchodził" pan Czeczótko! Młodzi w skróconym Programie, tym bardziej powinni skracać pytania…

Wystarczyło nie zadać tych bez sensu, ale który do takiego się przyzna?"

Kilka lat temu, właśnie PSL było zwolennikiem powołania odrębnej instytucji do ścigania korupcji. Czy jest pan zadowolony z pracy CBA?
Giet

Dlaczego, gdy była okazja, nie współtworzyliście dla dobra polskiej wsi rządu z PiS-em?
Jola

Czy mógłby pan łaskawie przypomnieć nam jakikolwiek znaczący, polityczny sukces PSL-u? Kiedy to było ostatnio?
Kubuś

Wiele razy deklarował pan, że PSL nie chce być tylko partią chłopską, a tymczasem poparcie poza wsią jest właściwie żadne. Dlaczego tak się dzieje?
W.

Dlaczego krytykuje pan działania CBA wobec Samoobrony? Przecież kłopoty Samoobrony powinny przysporzyć wam poparcia wśród wyborców.
Zelo

Niedawno w wywiadzie chwalił pan Jarosława Kaczyńskiego za dobre i ciekawe pomysły. O jakie pomysły panu chodziło?
Student

Koleżanka z PO pyta o koalicję PSL z PiS-em. Ja chcę się dowiedzieć o ewentualną koalicję ludowców z PO, bowiem jeszcze nie tak dawno PSL grzmiał, że jest przeciwko liberalnym rozwiązaniom w gospodarce. Teraz Pana partia zacieśnia współpracę z liberalną PO. Nie widzi Pan Prezes sprzeczności?
Marcin

Panie Premierze - w ostatnich dniach pojawiły się w mediach spekulacje, że stanie Pan na czele gabinetu tworzonego przez opozycję. Czy to prawda? Czy ponownie chce Pan być Prezesem Rady Ministrów?
Marcin

Witam,Czy nie jest Panu wstyd przed historią i ludźmi za to, w jakich okolicznościach został Pan po raz pierwszy Premierem?
Pozdrawiam,Marek

Panie Premierze, dlaczego obecny Rząd Blokuje ustawy o biopaliwach, skutecznie utrzymując reżim USA i UK, kontrolujący rynek paliwowy na Świecie?
Pozdrawiam, K

Gdyby nie Pan, najprawdopodobniej nie doszło by do obalenia rządu Olechowskiego, który, jak widzimy teraz, był dobrym rządem. Jak się Pan z tym czuje?
Rsk

W Polsce ciągle brakuje pieniędzy na różne rzeczy - od oświaty począwszy, poprzez służbę zdrowia,a na drogach skończywszy. Dlaczego wszystkie partie chcą dla Polski dobrze, a nie umieją wprowadzić podatku drogowego dla obcokrajowców wzorem innych państw europejskich???
Noki

Panie Pawlak, czy naprawdę rozważa pan możliwość zostania premierem? Czy nie uważa pan, że to wszystko przypomina sytuacje z roku 1992, kiedy został pan Premierem po pewnych ustaleniach m.in. z L. Wałęsą i D. Tuskiem, kiedy obaliliście rząd Olszewskiego? Historia lubi sie powtarzać…to trochę żałosne…nie uważa pan?
El.

Data wydania

Wybierz rok, a następnie dzień i miesiąc aby obejrzeć informacje na temat danego wydania

2018 17 16 15 14 13 12
11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1

miesiąc:
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12

dzień:
01.7 08.7
15.7 22.7 29.7

TVPTVP Kraków © 2001-2017 TVP Kraków. Wszelkie prawa zastrzeżone Błąd na stronie?