Strona Główna


Strona główna > Archiwum Sobota, 22 lutego

wydanie: 207 data: 17.06.2007
gość: Adama Hofman
ugrupowanie: PiS
funkcja w dniu emisji: poseł PiS, przewodniczący Komisji Śledczej do zbadania nieprawidłowości w procesie przekształceń banków

Odtwarzanie nie działa? Spróbuj tutaj »

Recenzja w kwadrans po programie:

"Dobrze się słuchało żywej rozmowy…Niektóre pytania były za długie, ale przytomnie skracał pan Czeczutko.

Gość dobrze czuł konwencje - to tez ułatwiło rozmowę…"

Dlaczego w Polsce, po podpisaniu każdej umowy prywatyzacyjnej, pozostaje wiele wątpliwości i znaków zapytania, niezależnie od tego, czy prywatyzację prowadzi rząd lewicowy, czy prawicowy? A może to wina złych przepisów, które daję zbyt dużą swobodę interpretacji i ocen?
Seba

Czy czuje się pan lepszym ekspertem od prywatyzacji niż osoby, które chce pan przesłuchiwać na ten temat?
Miszku

Czy powoływanie takich nie kończących się komisji śledczych nie powoduje, że obecnie rząd PiS boi się w ogóle zacząć prywatyzować stocznie?
Student

A co się stanie, jeśli po miesiącach przesłuchań, pańska komisja śledcza nie dojdzie do żadnych sensownych wniosków i nie wskaże winowajców? Czy w ogóle jest to możliwe, aby nie było winnych prywatyzacji banków?
D.

Proszę o zwięzłe sformułowanie, jakie ma pan konkretne wątpliwości lub zarzuty i wobec których osób prowadzących prywatyzację? Przecież gdyby pan ich nie miał już na wstępie, to nie byłoby sensu zostać przewodniczącym tej komisji.
Lola

Czy będąc młodym człowiekiem w naszym kraju, takim jak Adam Hofman i nie nazywając się Adam Hofman, można sobie pozwolić na spokojne życie z wzięciem kredytu, liczyć na pracę w zawodzie, w którym ludzie nie wyjechali już za granice i nie myslec o absurdalnym zyciu politycznym w naszym kraju?
P.

Hasłem przewodnim PiS'u było tanie państwo, wiec dlaczego miesięczne wynagrodzenie dla posłów jest nadal tak wysokie? Czy zmniejszenie ich chociaż o 1 tys nie przyniosłoby na przestrzeni kilku lat paru milionów na podwyżki np.dla lekarzy?
Pozdrawiam. LK

Plany komisji śledczej zakładają wielomiesięczne przesłuchania i nowy, swego rodzaju teatr telewizyjny. Czy zdąży pan sformułować zadowalające PiS wnioski, przed upływem tej kadencji sejmu?
Ela

Data wydania

Wybierz rok, a następnie dzień i miesiąc aby obejrzeć informacje na temat danego wydania

2018 17 16 15 14 13 12
11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1

miesiąc:
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12

dzień:
03.6 10.6
17.6 24.6

TVPTVP Kraków © 2001-2017 TVP Kraków. Wszelkie prawa zastrzeżone Błąd na stronie?