Strona Główna


Strona główna > Archiwum Sobota, 22 lutego

wydanie: 206 data: 10.06.2007
gość: Marek Borowski
ugrupowanie: SDPL
funkcja w dniu emisji: przewodniczący SDPL
Recenzja w kwadrans po programie:

"Za dużo monologów, zresztą ciekawych, ale za mało rozmowy i starć.

Wg mnie to wina Prowadzącego (Pana Sławka), który pozwalał na tyrady Gościa albo w końcu przerywał, ale nieładnie bo nie był dzisiaj w formie, a szkoda, bo Młodzi i Gość - byli."

Czy lewica ma pomysł na propagandowe wykorzystanie, z korzyścią dla siebie, istniejącego obecnie konfliktu między ojcem Rydzykiem a prezydentem?
Krzysztof S

Czym sie różni program SLD od programu Socjaldemokracji?
Olafsson

Dlaczego małe kanapowe partie jak UP czy PD podłączają się pod wizerunek SLD oraz SDPL i chcą na tym ugrać jakieś stanowiska dla liderów w przyszłym rządzie? Dlaczego na to pozwalacie? Po co wam te partie?
Rafi

Czy jest pan zwolennikiem skrajnej lewicy w stylu, na przykład, Piotra Ikonowicza? Czy może bardziej psuje on wizerunek lewicy niż wam w czymś pomaga?
R1

Podobają się panu związki finansowe państwa Kwaśniewskich z oligarchami ukraińskimi? Czy są one potrzebne dla popularności lewicy w Polsce?
Koldek

Jesteście obrońcami gejów, lesbijek i innych mało znaczących ale nazbyt krzykliwych mniejszości. A co - poza krytyką PiS-u - macie do zaoferowania zwykłym polakom?
Ela

W czym tkwi sukces rządu PiS, który wcale nie traci poparcia w sondażach społecznych? Czy to dla pana nie jest wystarczającym dowodem jego doskonałości?
Elise

Panie Pośle, wyobra?my sobie, że mamy kampanie przed wyborami parlamentarnymi w 2009r. PO wygrywa jak zwykle w…sondażach, PiS stabilnie buduje poparcie, a co z lewicą, w jakim kształcie uczestniczy w kampanii?
Hebdam87

Jak wygląda współpraca LiD-u ze środowiskiem "Krytyki politycznej"? Nowa Lewica - często pojawiająca się w mediach (zaangażowani politycznie, ale nie partyjnie, młodzi bez bagażu PZPR-owskiego)? Dotychczasowe działania LiD-u świadczą o ignorancji konstruktywnej krytyki nowej lewicy (Kwaśniewski-liberał/uległy wobec USA jako lider,Miller w mediach)…Czy LiD zdaje sobie sprawę, że sukces lewicy w przyszłości zależy właśnie od zaangażowania takich ideowych młodych ludzi? Obecnie nie widać żadnej współpracy…niestety.
Ula87

Lewica domaga się od rządu podniesienia płacy minimalnej do poziomu 50% średniej krajowej. Tylko dlaczego sami tego nie zrobiliście przez tyle lat rządząc finansami państwa?
Olcia

Czy ma Pan zamiar poprzeć Aleksandra Kwaśniewskiego?
Iwoneke

Data wydania

Wybierz rok, a następnie dzień i miesiąc aby obejrzeć informacje na temat danego wydania

2018 17 16 15 14 13 12
11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1

miesiąc:
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12

dzień:
03.6 10.6
17.6 24.6

TVPTVP Kraków © 2001-2017 TVP Kraków. Wszelkie prawa zastrzeżone Błąd na stronie?