Strona Główna


Strona główna > Archiwum Sobota, 22 lutego

wydanie: 204 data: 27.05.2007
gość: Maciej Giertych
ugrupowanie: LPR
funkcja w dniu emisji: profesor dendrolog, poseł do Parlamentu Europejskiego
Czy aktualnie ma pan w zanadrzu  jakiś kolejny fantastyczny pomysł w stylu podważenia  teorii ewolucji? Może czas bliżej się przyjrzeć ruchom ciał niebieskich?
Student

Dzielnie walczy pan z gejami, a tymczasem prawdziwym zagrożeniem dla wartości chrześcijańskich w Europie jest zalew na wpół dzikiej religii śmierci, czyli islamu. Jakie ma pan pomysły na obronę Europy przed agresywnie nastawionymi muzułmanami?
Jola

Dlaczego pana zdaniem ludziom o orientacji  homoseksualnej  tak bardzo zależy  na manifestowaniu tego faktu? Dlaczego manifestacje ich prywatnych problemów ma znosić w pokorze  reszta społeczeństwa?
Dawid

W jaki sposób, Pana zdaniem, homoseksualiści mogą zagrażać rodzinie?
Minim

Proszę o podanie danych źródłowych (książki, strony WWW) nt. Szkodliwości środków antykoncepcyjnych zawartych w wodzie. Popieramy prof. Giertycha. Prowadzący program zachowuje się stronniczo i niekulturalnie, powinien odejść z tego programu.
Podwilk

Proszę pana o podanie jakichś logicznych argumentów, z powodu których partie prawicowe są przeciwne ustawowej legalizacji konkubinatów, a maksymalnie utrudniają prawo i praktykę rozwodową? Czy w ten sposób chcecie  wprowadzić dobre obyczaje małżeńskie?
Marta

A czy nie uważa pan, że mówienie publicznie głupot które są sprzeczne z tym, co przez tysiące lat osiągnęła nauka, nie jest zbyt wielką wolnością (oczywiście chodzi o teorie ewolucji)?
Adzka

Mówił Pan o granicach wolności słowa; kto Pana zdaniem miałby te granice wytyczać i w jaki sposób należałoby egzekwować przestrzeganie tych granic?
Minim

Czy wobec deklarowanej przez Pana konieczności zachowania granic wolności wypowiedzi, opowiada się Pan za wprowadzeniem cenzury, lub czy nie uważa Pan że ograniczanie tej wolności jest równoznaczne z cenzurowaniem debaty publicznej?
Minim

LPR miała dziesięciu deputowanych do parlamentu unijnego. Obecnie zostało dwóch. Czy daje to panu do myślenia? Gdzie tu szacunek dla oczekiwań wyborców?
Radzio

Czy nie sądzi Pan, iż "teoria ewolucji" wymyślona przez Pana osobę ośmieszyła Polskę na arenie międzynarodowej?
Mezo

Data wydania

Wybierz rok, a następnie dzień i miesiąc aby obejrzeć informacje na temat danego wydania

2018 17 16 15 14 13 12
11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1

miesiąc:
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12

dzień:
06.5 13.5
20.5 27.5

TVPTVP Kraków © 2001-2017 TVP Kraków. Wszelkie prawa zastrzeżone Błąd na stronie?